Serwis komputerowy

Serwis i naprawa komputerów, serwis i naprawa laptopów – Warszawa Bemowo

Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu znajdującego się w sklepie. Świadczymy usługi zarówno na miejscu w firmie, jak i w domu u Klienta, a także zajmujemy się opieką informatyczną firm i instytucji.

Już od ponad 20 lat jesteśmy po to, aby dokonywać szybkich i rzeczowych napraw oraz rozwiązywać wszelkie kłopoty z komputerem, osobistym, czy firmowym.
Z racji tego faktu, iż mamy przyjemność pracować z Państwem już tyle lat, znamy Wasze potrzeby
i chętnie słuchamy sugestii. Pozwala nam to w kompleksowy sposób odpowiadać na Państwa oczekiwania, służąc nie tylko profesjonalnym doradztwem, ale również obecnością naszego fachowca zawsze, gdy potrzebujecie Państwo naszej pomocy.
Od roku świadczymy usługę zdalnego serwisu polegającą na podpięciu komputerów klienta do wirtualnej sieci i napraw przez Internet, co skutkuje prawie natychmiastowym usuwaniem problemów.

Dla klientów na czas naprawy oferujemy sprzęt zastępczy bez dodatkowych kosztów

Klient nie ponosi odpowiedzialności, za zawartość dysków twardych przy zwrocie sprzętu do serwisu, a jedynie za uszkodzenia fizyczne powstałe w czasie jego wypożyczenia. Oznacza to, że może dowolnie instalować oprogramowanie na dysku komputera. Przy zwrocie sprzętu po zakończeniu naprawy dane pozostawione na komputerze zastępczym będą mogły zostać utracone. Należy zrobić ich kopie przed zwróceniem do serwisu.

W przypadku kiedy zwracany komputer będzie uszkodzony, serwis każdorazowo określi wartość naprawy i obciąży nią klienta. Całkowita wartość wydawanego sprzętu zastępczego nie przekracza 600 zł.

Wydawany komputer zastępczy zawiera licencjonowane oprogramowanie. Klient zobowiązany jest instalować jedynie te programy do których posiada licencje. Serwis NIE BIERZE odpowiedzialności za prawną stronę używania i instalowania nielicencjonowanego oprogramowania.

Serwis poleca:

Naprawę komputerów stacjonarnych – pełen zakres

Naprawę laptopów i notebooków – pełen zakres

Modernizację komputerów stacjonarnych

Modernizację laptopów i notebooków

Naprawy BGA płyt głównych i kart graficznych

Naprawę monitorów LCD

Naprawę drukarek

Usługi związane z poprawą komfortu pracy na komputerze

Naprawę i reinstalacje systemów operacyjnych

Szukanie, pobieranie i instalacje sterowników

Odzyskiwanie danych

Zabezpieczenie antywirusowe

Konfiguracje sieci komputerowych

Wizyty i serwis u klienta

Konfiguracje routerów i accesspoint

Czyszczenie sprzętu po zalaniu

Konserwacja sprzętu

Tworzenie kopii zapasowych

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego zdalnego serwisu za pośrednictwem internetu. O ile komputer jest na tyle sprawny, umożliwiając taką operacje proponujemy szybsza i tańszą formę naprawy sprzętu.

Używając jednorazowych kodów dostępu macie Państwo pewność, że pomimo udostępnienia swojego komputera podczas wykonywania usługi w przyszłości TYLKO ZA PAŃSTWA ZGODĄ będzie możliwa ponowna ingerencja.

Usługa taka jest w większości przypadków rozpoczynana kilka – kilkanaście minut po jej zgłoszeniu, a w niektórych przypadkach wymagać będzie współudziału klienta. Czas trwania naprawy jest ściśle uzależniony od typu usterki i może trać od 15 od 40 minut. W przypadku dłuższych awarii zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście wraz ze sprzętem w naszym serwisie.

Instrukcja instalacji programu do zdalnej naprawy >  Link z instrukcją